27

1371
1398

مدیران

بهره مندی شرکت جهش کیمیا از مدیران متخصص در زمینه های مختلف مهندسی باعث ایجاد پتانسیل مورد نیاز جهت اجرای  پروژه های زیست محیطی در محدوده ای وسیع گردیده است.

مدیران شرکت

ردیف نام و نام خانوادگی سمت
1 سیدمهدی میرحسینی مدیرعامل
2 نادر مختارانی رئیس هیأت مدیره
3 حسین خالدی مهر معاونت فنی و مهندسی
4 محمدرضا علوی مقدم معاونت تحقیق و توسعه
5 بابک مختارانی مدیر فرآیند
6 داود اویسی مدیر ساخت و تولید

 

سیدمهدی میر حسینی

آقای مهندس سیدمهدی میر حسینی با مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق از دانشگاه تهران دارای بیش از 16 سال تجربه در طراحی سیستم های کنترل و مدیریت پروژه های زیست محیطی می باشد.

نادر مختارانی

آقای دکتر نادر مختارانی با مدرک PhD در رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه تربیت مدرس دارای بیش از 19سال تجربه در زمینه طرح های زیست محیطی بویژه طراحی فرآیند، بازیافت، مدیریت مواد زائد و طراحی تاسیسات می باشد.

حسین خالدی مهر

آقای مهندس حسین خالدی مهر با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه تربیت مدرس و کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف، دارای بیش از 14 سال تجربه در زمینه طرح های زیست محیطی به ویژه طراحی و ساخت کارخانجات کمپوست و تصفیه خانه های فاضلاب شهری و صنعتی می باشد.

محمدرضا علوی مقدم

آقای دکتر محمدرضا علوی مقدم با مدرک PhD در رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه توکیوی ژاپن دارای  بیش از 19 سال تجربه در طرح های زیست محیطی به ویژه مدیریت مـواد زائد خطر نـاک و تصفیه خـانه هـای فـاضلاب می باشد.

بابک مختارانی

آقای دکتر بابک مختارانی با مدرک PhD در رشته بیو تکنولوژی از دانشگاه های کایزرسلاترن آلمان و تربیت مدرس به صورت مشترک و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه تربیت مدرس دارای بیش از 12 سال تجربه در طراحی فرآیند، مدل سازی، تصفیه و بازیافت مواد زائد صنعتی می باشد.

داود اویسی

آقای مهندس داود اویسی با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه خواجه نصیر و کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه سمنان، دارای بیش از 9 سال تجربه در زمینه طرح های زیست محیطی به ویژه طراحی سازه های کارخانجات کمپوست و تصفیه خانه های فاضلاب شهری و صنعتی می باشد.

 

 

 

تاریخ ویرایش : 1394/11/26 01:51 ب.ظ

آخرین پروژه ها

کارخانه کمپوست زون غربی استان گلستان

بیشتر ...

واحد تولید کود مرغوب کارخانه کمپوست گلستان

بیشتر ...

کارخانه کمپوست آزاد شهر

بیشتر ...

كارخانه كمپوست جزيره سيري

بیشتر ...

طرح توسعه کارخانه کمپوست رشت

بیشتر ...

تماس با ما

آدرس : تهران؛ خیابان آزادی؛ ضلع غربی دانشگاه صنعتی شریف؛ کوچه شهید صادقی؛ ساختمان 26؛ طبقه سوم؛ واحد 11
تلفن : 66009051 - 66005930 دورنما : 66013407
ارسال ایمیل ...

آخرین اخبار و مطالب

طراحی و اجرا : ارتعاش گستر ایرانیان
مهندس خسروی